КАСКО

“КАСКО” автотранспортних засобів – це страхування транспортного засобу від ризиків, які можуть виникнути у процесі експлуатації автомобіля. Слід розуміти, що страхування КАСКО виконує страхування самих транспортних засобів і воно не включає в себе страхування відповідальності перед третіми особами, страхування водія та пасажирів, майна, що перевозиться у автомобілі. Даний вид страхування надається на добровільних заставах.
На страхування приймаються транспортні засоби усіх типів та марок, включаючи легкові та вантажні автомобілі, автобуси, причепи та напівпричепи, сільськогосподарську техніку, автомобілі спеціального призначення віком до 10 років включно.

Страховий захист за послугою може бути обраний на випадок настання однієї, декількох чи всіх страхових подій, а саме:
- ДТП (дорожньо-транспортна пригода);
- ПДТО (протиправні дії третіх осіб (крім викрадення);
- стихійне лихо (зовнішня дія природних явищ: удар блискавки, буря, шторм, ураган, злива (опади за добу перевищують середньомісячну норму), град, снігопад, землетрус, сель, обвал, зсув та осідання, паводок, повінь та інші). Падіння дерев та попадання інших предметів ззовні, напад тварин. Пожежа (неконтрольоване горіння, як зовнішнє так і таке, що виникло внаслідок самозаймання транспортного засобу);
- викрадення (незаконне заволодіння транспортного засобу шляхом крадіжки, грабежу, розбійного нападу).

Страхова сума визначається на момент укладення договору страхування за домовленістю сторін та встановлюється в межах дійсної вартості транспортного засобу. Страхова сума залежить від:
- віку автомобіля
- обраних ризиків
- ринкової вартості автомобіля, типу та марки
- терміну дії договору
- умов експлуатації та зберігання автомобіля

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua