Збори акціонерів

 

До відома акціонерів

Приватне акціонерне товариство-Акціонерна страхова компанія “Скарбниця”

(ідентифікаціний код юридичної особи – 13809430)

(місцезнаходження: м. Львів, вул. Саксаганського, 5)

Приватне акціонерне товариство-Акціонерна страхова компанія “Скарбниця” (надалі – ПрАТ АСК “Скарбниця” та/або Товариство) повідомляє про проведення позачергових загальних зборів акціонерів, які відбудуться 18 грудня 2023 року.

Спосіб проведення позачергових загальних зборівдистанційно (далі – дистанційні загальні збори).

Дата проведення позачергових  загальних зборів  18 грудня 2023 року

Дата розміщення бюлетеня для голосування: 08 грудня 2023 року у вільному для акціонерів доступі на вебсайті Товариства за посиланням: www.skarbnytsia.ua

Дата і час початку голосування  – з 11 години 08 грудня  2023 року.

Дата і час завершення голосуванняо 18 годині 18 грудня 2023 року.

Дата складення переліку акціонерів, які мають право на участь у загальних зборах 13 грудня 2023 року (станом на 23 годину робочого дня за два робочі дні до дня проведення  загальних  зборів).

Проект порядку денного:

  1. Про внесення змін до статуту, пов’язаних зі збільшенням статутного капіталу акціонерного товариства, з урахуванням результатів емісії акцій, та повязаних з змінами в законодавстві України , шляхом затвердження нової редакції Статуту ПрАТ АСК ”Скарбниця”.

 

Адреса сторінки на вебсайті ПрАТ АСК “Скарбниця”, на якій розміщено повідомлення про проведення дистанційних загальних зборів; інформацію про загальну кількість акцій та голосуючих акцій станом на дату складення переліку осіб, яким надсилається повідомлення про проведення дистанційних загальних зборів; перелік документів, які має надати акціонер (представник акціонера) для участі у дистанційних загальних зборах – www.skarbnytsia.ua

Акціонери мають право ознайомитись з документами, необхідними для прийняття рішень з питань порядку денного, з 01 грудня 2023 року. Для ознайомлення з документами, акціонер повинен звернутися до Товариства із запитом, що має бути підписаний кваліфікованим електронним підписом такого акціонера (іншим засобом, що забезпечує ідентифікацію та підтвердження направлення документу особою)  із зазначенням прізвища (найменування) акціонера, кількість належних йому акцій, перелік документів, необхідних для ознайомлення, дата ознайомлення та направлений на адресу електронної пошти: [email protected].

. До запиту необхідно додати виписку з рахунку у цінних паперах, видану депозитарною установою не раніше як за 10 календарних днів до дати ознайомлення.

Відповіді на запити акціонерів направляються на адресу електронної пошти акціонера, з якої надійшов належним чином оформлений запит, із засвідченням відповіді кваліфікованим електронним підписом уповноваженої особи.

Відповідальним за порядок ознайомлення акціонерів із документами (матеріалами), необхідними для прийняття рішень з питань порядку денного річних загальних зборів, є Козакевич Р.В. (контактний телефон: (0322) 616262, 0675520255)

Права акціонерів – власників простих акцій.

Кожною простою акцією акціонерного товариства її власнику – акціонеру надається однакова сукупність прав, включаючи права на:

1) участь в управлінні товариством;

2) отримання інформації про господарську діяльність товариства.

Кожний акціонер має право внести пропозиції щодо питань, включених до проекту порядку денного загальних зборів, а також стосовно нових кандидатів до складу органів акціонерного товариства, кількість яких не може перевищувати кількісний склад кожного з органів. Пропозиції вносяться не пізніше ніж за 10 днів до дати проведення загальних зборів, а стосовно кандидатів до складу органів товариства – не пізніше ніж за сім днів до дати проведення загальних зборів. Пропозиція до проєкту порядку денного може бути направлена акціонером у вигляді електронного документа із засвідченням його кваліфікованим електронним підписом такого акціонера (іншим засобом, що забезпечує ідентифікацію та підтвердження направлення документу особою) на адресу електронної пошти [email protected].

Порядок участі та голосування на загальних зборах, що відбуватимуться дистанційно.

Для забезпечення реалізації права на участь у дистанційних загальних зборах, особам (акціонерам), яким рахунок в цінних паперах депозитарною установою відкрито на підставі договору з емітентом, необхідно укласти договір з депозитарними установами. Кожен акціонер – власник голосуючих акцій має право реалізувати своє право на управління товариством шляхом участі у загальних зборах та голосування шляхом подання бюлетенів депозитарній установі, яка обслуговує рахунок в цінних паперах такого акціонера, на якому обліковуються належні акціонеру акції товариства.

Голосування на загальних зборах з питань порядку денного проводиться виключно з використанням бюлетенів для голосування .

Датою початку голосування акціонерів з відповідних питань порядку денного є дата розміщення відповідного бюлетеню для голосування у вільному для акціонерів доступі (на веб-сайті Товариства). Електронна форма затвердженої форми бюлетеня розміщується особою, яка скликає загальні збори, не пізніше 11:00 години дня, зазначеного як дата розміщення бюлетеню для голосування у вільному для акціонерів доступі, за посиланням на сторінці на власному веб-сайті, зазначеними в повідомленні про проведення загальних зборів. У разі якщо бюлетень для голосування складається з кількох аркушів, сторінки бюлетеня нумеруються та мають містити реквізити акціонера (представника акціонера) та найменування юридичної особи у разі, якщо вона є акціонером.

Кількість голосів акціонера в бюлетені для голосуванні зазначається акціонером на підставі даних отриманих акціонером від депозитарної установи, яка обслуговує рахунок в цінних паперах такого акціонера, на якому обліковуються належні акціонеру акції товариства.

Бюлетень для голосування на загальних зборах підписується за допомогою:

– кваліфікованого електронного підпису акціонера (його представника);

– нотаріально, за умови підписання бюлетеня в присутності нотаріуса або посадової особи, яка вчиняє нотаріальні дії;

– депозитарною установою, яка обслуговує рахунок в цінних паперах такого акціонера, на якому обліковуються належні акціонеру акції товариства, за умови підписання бюлетеня в присутності уповноваженої особи депозитарної установи.

За відсутності  підпису, бюлетень вважається недійсним.

Бюлетень для голосування на дистанційних загальних зборах, засвідчений за допомогою кваліфікованого електронного підпису акціонера (його представника), направляється депозитарній установі на адресу електронної пошти, яка визначена депозитарною установою.

У разі, якщо акціонер має рахунки в цінних паперах в декількох депозитарних установах, на яких обліковуються акції товариства, кожна із депозитарних установ приймає бюлетень для голосування на дистанційних загальних зборах лише щодо тієї кількості акцій, права на які обліковуються на рахунку в цінних паперах, що обслуговується такою депозитарною установою.

Акціонер в період проведення голосування може надати депозитарній установі, яка обслуговує рахунок в цінних паперах такого акціонера, на якому обліковуються належні акціонеру акції Товариства, лише один бюлетень для голосування з одних і тих самих питань порядку денного.

У разі отримання декількох бюлетенів з одних і тих самих питань порядку денного депозитарна установа опрацьовує бюлетень, який було подано останнім, крім випадку, коли акціонером до завершення голосування надано повідомлення депозитарній установі щодо того, який із наданих бюлетенів необхідно вважати дійсним.

Датою закінчення голосування акціонерів є дата проведення загальних зборів, при цьому бюлетені для голосування приймаються виключно до 18:00 години дати завершення голосування. Таким чином, голосування на загальних зборах завершується о 18:00 годині 18 лгрудня 2023 року. Бюлетень, що був отриманий депозитарною установою після завершення часу, відведеного на голосування (після 18:00 години 18 грудня 2023 року), вважається таким, що не поданий.

Реєстрація акціонерів (їх представників) проводиться шляхом співставлення даних переліку акціонерів, які мають право на участь у загальних зборах, складеного у порядку встановленому законодавством про депозитарну систему, з даними переліку акціонерів, які подали бюлетені для участі у дистанційних загальних зборах, а також перевірки повноважень представників акціонерів, які підписали бюлетені. Всі акціонери, які подали хоча б один бюлетень для голосування у загальних зборах, підписаний уповноваженою на те особою, вважаються такими, що прийняли участь у загальних зборах та є зареєстрованими для участі у зборах.

Порядок участі та голосування на загальних зборах за довіреністю.

У випадку подання (направлення) бюлетеня для голосування, підписаного представником акціонера, до бюлетеня для голосування додаються документи, що підтверджують повноваження такого представника акціонера або їх належним чином засвідчені копії.

Представником акціонера на дистанційних загальних зборах може бути фізична особа,  уповноважена особа юридичної особи або уповноважена особа держави чи територіальної громади.

Представником акціонера – фізичної чи юридичної особи на дистанційних загальних зборах може бути інша фізична особа або уповноважена особа юридичної особи, а представником акціонера – держави чи територіальної громади – уповноважена особа органу, що здійснює управління державним чи комунальним майном.

Акціонер має право призначити свого представника постійно або на певний строк.

Довіреність на право участі та голосування на дистанційних загальних зборах, видана фізичною особою, посвідчується нотаріусом чи іншою посадовою особою, яка вчиняє нотаріальні дії, а також може посвідчуватися депозитарною установою у порядку, встановленому Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку. Довіреність на право участі та голосування на дистанційних загальних зборах від імені юридичної особи видається її органом або іншою особою, уповноваженою на це установчими документами такої юридичної особи.

Представник акціонера може отримувати від нього перелік питань порядку денного дистанційних загальних зборів з інструкцією щодо голосування з цих питань. Під час голосування на дистанційних загальних зборах представник повинен голосувати відповідно до завдання щодо голосування. Якщо представник акціонера не має завдання щодо голосування, він здійснює голосування на дистанційних загальних зборах на свій розсуд.

Акціонер має право видати довіреність на право участі та голосування на дистанційних загальних зборах декільком своїм представникам.

Якщо для участі в дистанційних загальних зборах шляхом направлення бюлетенів для голосування здійснили декілька представників акціонера, яким довіреність видана одночасно, для участі в дистанційних загальних зборах допускається той представник, який надав бюлетень першим.

Видача довіреності на право участі та голосування на дистанційних загальних зборах  не виключає право участі у цих дистанційних загальних зборах акціонера, який видав довіреність, замість свого представника.

Акціонер має право у будь-який час до закінчення строку, відведеного для голосування на дистанційних загальних зборах, відкликати або замінити свого представника на дистанційних загальних зборах, повідомивши про це Товариство та депозитарну установу, яка обслуговує рахунок в цінних паперах такого акціонера, на якому обліковуються належні акціонеру акції Товариства, або взяти участь у дистанційних загальних зборах особисто.

Повідомлення акціонером про заміну або відкликання свого представника може здійснюватися за допомогою засобів електронного зв’язку відповідно до законодавства про електронний документообіг.

У разі якщо акція перебуває у спільній власності декількох осіб, повноваження щодо голосування на дистанційних загальних зборах здійснюється за згодою таких осіб одним із співвласників або їх загальним представником.

Загальна кількість акцій станом на дату складання переліку осіб, яким надсилається повідомлення про проведення загальних зборів – 475 000 000 шт.

Загальна кількість голосуючих акцій станом на дату складання переліку осіб, яким надсилається повідомлення про проведення загальних зборів – 475 000 000  шт.

Проєкти рішень з питань, включених до проекту порядку денного:

З першого питання проєкту порядку денного:

Про внесення змін до статуту, пов’язаних зі збільшенням статутного капіталу акціонерного товариства, з урахуванням результатів емісії акцій, та пов’язаних з змінами в законодавстві України , шляхом затвердження нової редакції Статуту ПрАТ АСК ”Скарбниця”.

  1. Внести зміни до Статуту ПрАТ АСК «Скарбниця», пов’язані зі збільшенням статутного капіталу акціонерного товариства, з урахуванням результатів емісії акцій, та пов’язані з змінами в законодавстві України,  шляхом викладення його в новій редакції (додається).
  2. Уповноважити голову правління ПрАТ АСК «Скарбниця» Козакевича Руслана Володимировича підписати від імені акціонерів Товарситва нову редакцію Статуту ПрАТ АСК «Скарбниця» та провести державну реєстрацію нової редакції Статуту ПрАТ АСК «Скарбниця»  .

 

Наглядова рада ПрАТ АСК «Скарбниця»

Додаток:
Бюлетень для голосування

3:17 pm - Posted by adm

Comments are closed.

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua